top of page

Sporza Tourmanager 2025

OpenbaarΒ·2881 leden

Wie kiezen ?

Wie ?

  • Marco De Vriezer (Frigo)

  • Arendsman


417 weergaven

Favoriete commentator?

wie is jouw favoriete commentator? (meerdere antwoord mogelijk)

  • Karl Vannieuwkerke

  • Renaat Schotte

  • Jose De Cauwer

  • Ruben Van Gucht

You can vote for more than one answer.



952 weergaven
Quinten De Bruyne
Quinten De Bruyne
27 de jul. de 2025

Shout-out aan Christophe Vandegoor

Rit 18 - antiklimax

Deze rit was een beetje zoals wanneer uw madam u heel de avond zit op te geilen, en dan als ge thuiskomt ze met hoofdpijn in bed kruipt.

En je dus op u kin moet kloppen


909 weergaven
Peleton Pastis
Peleton Pastis
25 de jul. de 2025

Ik verwacht veel aanvallen vandaag, Top 5 van het klassement gaat elkaar wat blijven knuffelen tot de laatste klim. Lang leven de vluchters

Weeral een vluchter. Weeral géén koers.

Ik zweer het, als ik nog één bergrit zie die eindigt in een overwinning van iemand op 24 minuten in het klassement, gooi ik m’n tv buiten.


Wa voor een farce is dit geworden? Waar zijn de duels? Waar is de strijd om geel?


Elke dag hetzelfde: een stel kanslozen mag vertrekken, het peloton laat begaan, de klassementsmannen knuffelen zich naar boven en BOEM, weer bloemen voor een lucky vluchter.


Bergritten horen het slagveld te zijn van Pogacar, Vingegaard en co. Maar nee, die sparen zich weer voor β€˜morgen’? .


Morgen? Morgen wint weer een vluchter.


Dit is geen Tour meer, dit is een vluchtersbingo.


649 weergaven

ik ben het echt kotsbeu

Serieus, wanneer gaan die bergritten eindelijk weer eens voor het klassement zijn?!Β 


Ik ben het zΓ³ beu hΓ©. Elke keer denk je: β€œYes, zware bergrit, nu gaan we spektakel krijgen tussen de grote mannen.” Maar wat krijgen we? Weer zo’n bende mottige vluchters die op 25 minuten staan en de koers mogen pakken alsof ze er iets te zoeken hebben.

Een bende afdankertjes met een half uur achterstand fzo die zogezegd β€˜de rit van hun leven rijden’.


Wat is dit in godsnaam geworden? Bergritten zijn toch de koninginnenritten? DΓ© kans voor de toppers om elkaar kapot te rijden, om seconden te pakken, om het geel te pakken of te verliezen? Niet voor die eeuwige platte jatten met een vrijgeleideΒ omdat ze zogezegd geen gevaar zijn. Pff.


En het is elke keer hetzelfde liedje. Vlucht vertrekt, peloton kijkt wat rond, UAE (Pollit) doet 30 per uur op kop, en de klassementsmannen knuffelen…


683 weergaven
De zweetdief
26 de jul. de 2025

Je volgt de koers nog maar net precies, dat is toch al zo voor zover ik mij kan herinneren ik vind dat de klassementsmannen tegenwoordig vaker voor winst rijden in een bergrit dan vroeger (ik doel dan op 20 jaar geleden), je moet er dus ook niet over zeuren.

Fabbe T.D.Fabbe T.D.
Fabbe T.D.

Vervanging tips? Nog 2.

Ik sta in de middenmoot van onze mini competitie, zou graag wat plaatsen stijgen. Eerste maal dat ik speel.

Enige tips? Nog 2miljoen op de bank.



1273 weergaven
Stoner
20 de jul. de 2025

Evenepoel en Meeus uit voor Gall en Roglic

BREAKING - Sporza Wielermanager voor Tour De France Femmes !!


Doe jij mee?

  • Ja

  • Neen

  • ik weet het nog niet


Over iets meer dan een week gaat de Tour de France Femmes van start. Voor de eerste keer kun je bij Sporza ook meespelen met een Tourmanager voor de Tour de France Femmes. Maak nu je ploeg aan en daag je vrienden en familie uit.

Tegelijktertijd met het slotweekend in de Tour de France trekt de Tour de France FemmesΒ zich op gang in Bretagne. Wereldkampioene Lotte KopeckyΒ heeft van de rittenkoers haar hoofddoel gemaakt.

Β 

Bij Sporza zit je op de eerste rij om de Tour de France Femmes te volgen en dit jaar is er ook een primeur, want er is dit jaar ook een Tourmanager voor de vrouwenkoers.Β 


632 weergaven
WVA fan
18 de jul. de 2025

Kan je de Tour de france femmes tegelijk doen als de Tour de france van de mannen?

warre derudder
warre derudder

wie banken

wie als bankzitters

  • berckmoes

  • gall

  • schmid

berckmoes well goede punch en sprint maar miss al uitgeput en te steil

gall een ak er maar gaat niet meer dan 20 ste halen vandaag tenzij hij in de vlucht zit

schmid een echte aanvaller maar nog niet echt iets van gezien en kan wel punchen

1040 weergaven

Arendsman is back bitsches


1159 weergaven

Graag feedback op mijn ploeg

Ik heb de volgende ploeg wat vinden jullie?


Pogacar, Vingegaard, Evenepoel, Lipowitz. Ze gaan elkaar allemaal volgen en wordt net als in DauphinΓ© vanaf dag 2 vuurwerk.


Merlier, Philipsen, Milan, Stewart, Renard en Fredheim als sprinters. Drie kleine sprinters om ook later in het spel nog punten te pakken. Merlier waarschijnlijk inruilen na de eerste etappes. Hopelijk pakt hij geel en is deze gok de moeite waard.


Matje omdat ik denk dat hij heel vaak kort bij gaat zijn. Later inwisselen voor bijvoorbeeld Almeida.


Johannesen, Onley en Vauquelin als kleine mannen en 2 van de 3 voor witte trui en klassement. Hopelijk top 10 zodat ze op 2 fronten punten pakken.

Ganna voor de eerste week en later inwisselen voor een kleinere ronderenner die verrast of een bergtrui die we niet aan zagen komen.


592 weergaven
Gianni Van hoyweghen
Gianni Van hoyweghen

Rate my team 1/2

..

341 weergaven
Pieter Simoen
Pieter Simoen

originaliteit ten top


2021 weergaven
Maximus
Maximus
05 de jul. de 2025

Ik zou Zimmermann, Hoelgaard, Meeuws, Romeo en Schmid niet meenemen. Girmay is twijfelachtig. Nys ook (gaat maar paar keer meezitten voor top 10 .. Vauquelin bijvoorbeeld gaat hem kloppen in de sprint bergop .. zie voorjaar)


Met wie starten

Met wie starten

  • Wout van Aert

  • Almeida


1692 weergaven

Almeida maakt morgen het meeste kans om de sprint te winnen

Flor Geeroms
Flor Geeroms

Heeft iemand nog tips?


1969 weergaven
Maximus
Maximus
05 de jul. de 2025

Welke Johannessen neem je mee? Ik beiden!

Ewout Geerts
Ewout Geerts

RMT

Zouden er van jullie nog aanpassingen doen?


1995 weergaven
Tom
Tom
05 de jul. de 2025

Ik vind het wel een heel sterke ploeg!

Lucca De Turck
Lucca De Turck

RMT


1566 weergaven

Final team

Ik denk dat dit mijn team wordt.

Ben alleen nog aan het twijfelen over Askey aangezien dat Penoet de sprinter is daar.

Kunnen jullie alstublieft jullie mening geven


1401 weergaven
Boike Verdijck
Boike Verdijck

Mijn eindploeg!

Eindteam

  • Goed

  • Slecht


1595 weergaven
Onil
Onil
04 de jul. de 2025

En wie gaat ge in uw bus zetten in de punchers/spurters ritten?

Rmt

Score (Eerlijk zijn aub!!)

  • Minder dan 6 (Leg uit in comments)

  • 6

  • 7

  • 7,5



1281 weergaven

Laatste vraag

Optie 1 of 2 of 3


161 weergaven
ralfsteur
04 de jul. de 2025

Eindelijk eens een paar teams met variatie tegenover wat hier hele tijd langs komt ...kiezen moet ge zelf doen maar kunnen alle 3 volgens mij .

Ilyas De Decker
Ilyas De Decker

Alle tips zijn welkom


894 weergaven
Tim De Decker
Tim De Decker
04 de jul. de 2025

Mooi ploegje

Mijn ploeg

Optie 1 zonder WVA en 1 M over

Optie 2 met WVA met 0M over


150 weergaven

Het mag beginnen!

Dit zijn de renners die het zullen mogen gaan doen! Goed genoeg om koning van de mini competitie te worden? Aan allen veel succes gewenst!

942 weergaven
WTC Gin Platte Pris
WTC Gin Platte Pris

Rijd ik hiermee andermaal geen platte prijs?


1046 weergaven
Abdoeshaparov
Abdoeshaparov
04 de jul. de 2025

Je hebt een origineel team, maar dat kan goed uitdraaien. Ik veronderstel dat je nog klimmers / AK gaat inbrengen vanaf rit 12. Enig idee wie je daarna tijdens de bergritten op de bus gaat zetten (in de veronderstelling dat VDP of Jasper in het groen zitten) ?

Editado

Mijn eindploeg

En voor de haters die het beu zijn dat ik elke keer een andere ploeg maak dit is mijn laatste ploeg πŸ‘


930 weergaven
ArneV
ArneV
04 de jul. de 2025

Tegen morgen ochtend zal nog nog wel iets veranderen 😁

M'n ploeg

Optie 1
Optie 2

809 weergaven

Mijn officiΓ«le ploeg

Welke ploeg lijkt het beste voor jullie?


Team 1:

Team 2:


104 weergaven
Seppe Leysen
Seppe Leysen

Wat denken jullie?Eeerste keer tourmanager ooit. Ben van plan om na week 1 er 2 AK mannen bij te doen.


920 weergaven
Frisse
Frisse
04 de jul. de 2025

Voor een eerste keer, meer dan degelijk! Goed idee ook om 2 ak erbij te transfereren na week 1.

davy verbeeren
davy verbeeren

RMT

mocht iemand zich geroepen voelen om commentaar te geven.

De G8 in een 4-4-4-4 opstelling gezet.

Geen middenveld wegens te onvoorspelbaar, en om voldoende transferopties te hebben na de eerste hectische 10 dagen om er zeker nog 3 AK-mannen bij te zetten.

De 2-3m-mannen hebben dit jaar al leuke uitslagen bij elkaar gereden. De enige naam die echt nog op losse schroeven staat is lipowitz.


1013 weergaven
davy verbeeren
davy verbeeren
04 de jul. de 2025

Ik zou ook nog durven van aert te wisselen met girmay op basis van de interviews vooraf.

Ibe De Roo
Ibe De Roo

RMT

Ik heb nu 3 miljoen over. Na de eerste ritten zou ik Bauhaus of Meeus wisselen voor een AK of Ganna. Heb ik nu een goede verdeling of niet? Alle kritiek en verbeterpunten welkom, maar liefst op een respectvolle manier ;)


1372 weergaven
johandepels
johandepels
04 de jul. de 2025

Dit kan een heel goede startploeg zijn maar misschien ook weer niet, het is steeds afwachten geblazen. Indien wielrennen een exacte wetenschap was hadden we alle 50000 of meer dezelfde ploeg. En eens het spel is begonnen zie je een heel duidelijk verschil in de goede of minder goede ploegen ook al stelt iedereen volgens hem de best ploeg op. Respectvol is om te zeggen dat niemand het weet ook jij niet en ik ook niet.

Geoffrey De Winter
Geoffrey De Winter

Last minute tips

Ik twijfel nogal of men team genoeg gebalanceerd is, alle tips zijn welkom… alvast bedankt!

This image contains a spoiler
Tourmanager 2025

1454 weergaven
Geoffrey De Winter
Geoffrey De Winter
04 de jul. de 2025

Ik heb jordi meeus eruit gehaald voor lipowitz & andresen voor oscar denk dat ik dan wel genoeg mannen heb voor de bergen

Serieuze RMT

Boys, normaal gezien maak ik nooit RMTΒ΄s en doe ik altijd zelf opzoekingswerk voor mijn team, maar ik heb nu beslist om van aert uit mijn team te doen na zijn interview. Ik heb hem vervangen door lenny martinez en lipowitz. Ik denk da van aert sws te kort komt als je hem vergelijkt met van der poel en pogacar in verschillende etappes. Lenny martinez zal in bijna elke balvlucht zitten en wint sws een etappe en lipowitz zal volgens mij boven evenepoel eindigen in het eindklassement, waardoor hij de jongerentrui pakt, maar hij zal wel eerder onzichtbaar zijn in de eerste week. Uiteindelijk gaan l martinez en lipowitz denk ik wel meer punten pakken dan wva en askey die ik er dan heb uitgedaan. Nrml vraag ik nooit om feedback, maar nu heb ik het wel echt nodig.

Verder twijfel ik ook wat over gregoire ( of onley)

Alvast…


1686 weergaven
Abdoeshaparov
Abdoeshaparov
04 de jul. de 2025

Dit lijkt me een zeer degelijke ploeg. WVA vervangen door een AK (Lipowitz) is denk ik een goed idee. Wat Martinez betreft, hier moet je wat geluk hebben, voor hetzelfde geld halen Van Eetveld of Laurance meer punten in dat segment. Die commentaar geldt tevens voor Gregroire / Onley. In het middenveld moet je de juiste gok doen. Good luck!

Editado

Wat vinden jullie ervan

Mijn 2 de team met zo veel mogelijk verassingen


1357 weergaven
Mathias
Mathias
03 de jul. de 2025

Speel met 1 team zoals iedereen

Peter Geeregat
Peter Geeregat

1118 weergaven
Matteo Verleyen
Matteo Verleyen
03 de jul. de 2025

Goed team lijkt mij

Nicolas Asseau
Nicolas Asseau

Eindploeg

Hallo, Wat denken jullie van mijn ploeg ? Bedankt.


1268 weergaven
Abdoeshaparov
Abdoeshaparov
03 de jul. de 2025

De eindploeg is in Parijs... Neem geen aanstoot aan mijn woorden, maar onze eindploeg bestaat uit 20 renners.

Editado

Tips altijd welkom.


785 weergaven
Viva De Gendt
Viva De Gendt
03 de jul. de 2025

Wees origineel

Wat denken jullie?

Niet echt heel ervaren met de tourmanager dus alle opmerkingen zijn welkom


985 weergaven
juulwaeyaert
03 de jul. de 2025

Goed team, maar ik zou nog plaats maken voor Van der poel.

Hulp a.u.b.

Voor de minicompetitie op het werk… wat denken de kenners hier?


1433 weergaven
warre derudder
warre derudder
03 de jul. de 2025

Das gwn lett de basis ploeg van iedereen met onley vauqelkn champoussin+G8+ak + de 4 usual 2m ers

Boike Verdijck
Boike Verdijck

Eindploeg

Dilemma

  • Philipsen

  • Merlier


1250 weergaven
ofux jansen
03 de jul. de 2025

sporza tourmanager voor experts: Β https://zweeler.com/main/main.php?ref=793

Wat vinden jullie ervan?


1505 weergaven
juulwaeyaert
03 de jul. de 2025

Ik verwcht niet veel van Healy.

Mijn eindploeg

Geef me nog wat tips of veranderingen


1260 weergaven
Complete coureur
Complete coureur
03 de jul. de 2025

Nog minstens 1 goede sprinter nodig

Graag jullie mening


1479 weergaven
Boike Verdijck
Boike Verdijck
03 de jul. de 2025

ik zou renard pakken in plaats van sint maartensdijk

RMT - Tips?

Dit is mijn voorlopig team. Ik heb namelijk het gevoel dat er te veel kleiner mijoenen in mijn team zitten. Wat denken jullie? Wie eruit halen en is deze verdeling wel inorde?


2007 weergaven

Kan je alleen maar gelijk geven, geniet ervan tijdens de ronde 🀞

Jurgen Devisch
Jurgen Devisch

wat denken jullie?


1763 weergaven

Ik wacht tot we hier een collectief antwoord op kunnen geven.............

Mijn ploeg

Wat kan ik nog veranderen

Laat de veranderingen weten in de reacties

1488 weergaven
huysegems wouter
huysegems wouter
02 de jul. de 2025

Goeie ploeg

Wat denken jullie van m'n team?(op 5 minuten gemaakt,3mil over) Tips zijn welkom

Nog renners waaraan ik dacht: Garcia Cortina,Vauqelin,Carlos Rodriguez,Lenny Martinez,Stewart,Blackmore,Mohoric,Girmay,T. Halland Johanessen,Armirail,Cristian Rodriguez.

1628 weergaven
nico.vergote1
02 de jul. de 2025

Geen philipsen ?

Wout Schouteden
Wout Schouteden

Iemand suggesties?


1474 weergaven
Viva De Gendt
Viva De Gendt
02 de jul. de 2025

Onley voor een Garcia Cortina,Romeo,Armirail,toch BarrΓ©,Blackmore,Mohoric,Cristian Rodriguez,Velasco. Dat zijn zowat de belangrijkste 3mil gasten die interessant zijn imo(Met m'n Dark Horse,maar da's een geheimpje die waarschijnlijk toch niks gaat doen)

Editado
Pieter Simoen
Pieter Simoen

snel geflasts, RMT


1261 weergaven
De zweetdief
02 de jul. de 2025

De enige echte must haves zijn pogacar, vingegaard en evenepoel. Liefst niet tegen zondigen zou ik adviseren.

RMT

Tips? Of eventuele aanpassingen in gedachten?


1278 weergaven
Complete coureur
Complete coureur
02 de jul. de 2025

Tenzij Wout meesprint vind ik dat je te weinig spurters hebt. Voor de rest prima team.

Editado
Cindy Vromman
Cindy Vromman

Teamopstelling

Wie van 2M ?

  • Burgaudeau

  • Berckmoes

Wie van 3M ?

  • Champoussin

  • BarrΓ©


1337 weergaven

Eerste post

RMT


1581 weergaven

RMT (met Roglic/Alaphilippe en geen WVA)


1496 weergaven
De zweetdief
01 de jul. de 2025

91.4%, op zich goed dus maar in de vlakke sprintetappes heb je imo te weinig renners die kunnen scoren en dat zou een probleem kunnen worden.

Gregoire of T.H Johannessen

Ik heb nu qua AK de G3 en ook Onley en Vauquelin

En 4 (5) als WVA meessprinter

Gregoire of T.H Johannessen

  • Gregoire

  • T.H Johannessen


1461 weergaven

Onley en Vauquelin gaan niet per se voor een AK dus k zou ze niet rekenen als AK mannen, Vauquelin kan misschien geel pakken door in rit 6 mee te schuiven in de vlucht en als de Grote ploegen het goedkeuren vauquelin het geel geven met een minuut of 4 zo een scenario kan miss gebeuren maar zou hem niet rekenen bij AK mannen.

Daarbij hinkt johannessen dan weer op 2 gedachten en mits je Onley en Vauquelin al hebt die zich zullen mengen op het zelfde terein als gregoire is het miss beter van Johannessen te nemen

RMT

Tips voor dit team? In de eerste 10 ritten zijn er vrij veel sprint/punch ritten vandaar dat ik start met enkel de grote 3 GC. Twijfel evt om niet te starten met Van Aert maar heb nog wat overtuiging nodig.


1680 weergaven
De zweetdief
01 de jul. de 2025

88.1%, geen slechte ploeg hoor al voelt het voor mij ook wel aan dat je een klimmer mist voor week 2 en 3.

AstamarisAstamaris
Astamaris

RMT: genoeg evenwicht?


1648 weergaven
johandepels
johandepels
01 de jul. de 2025

Kom je ver mee gedurende de laatste helft maar verliest te veel in begin, zoals bijna alle ploegen die hier geplaatst worden. De achterstand die je in het begin oploopt kan je nooit meer goed maken

RMT

Wegens een verre vakantie met 8 u tijdverschil weinig tijd dit jaar..


Wat denken jullie van deze ploeg?


Alvast bedankt en iedereen succes met de tourmanager!


1647 weergaven
robbe.dillen.07
02 de jul. de 2025

Wva en Mvdp?


Mijn eindploeg

Moet ik Jorgenson nemen of een andere renner laat het weten in de reacties

1793 weergaven
Fons Berghe
Fons Berghe
02 de jul. de 2025

Een zeer boeiend team waarin enkele toppers ontbreken maar waar heel wat sterke renners in zitten die kunnen uitblinken.

Zonder Milan, Van Aert, Van der Poel, ... verlies je misschien heel wat belangrijke punten maar je kan ze evengoed overtreffen met renners als Skjelmose, Lipowitz, Gall, Martin, ...

Leuke gok !

Tim Van Caekenberghe
Tim Van Caekenberghe

Suggesties/advies?

Dit is mijn voorlopige team, ben vooral aan het twijfelen tussen Plapp, Vauqelin of Onley, welke zouden jullie kiezen in dit team?

1551 weergaven
larssels2012
01 de jul. de 2025

Vauquelin


Rate mijn team

Wat kan ik nog beter doen

1235 weergaven
Siemen Janssens
Siemen Janssens
01 de jul. de 2025

Leuk dat je opteert voor een totaal ander team, maar je mist toch een aantal sprinters. Je focus ligt teveel op het algemene klassement.

Sem De ruysscher
Sem De ruysscher

Rate My Team

Milan niet gepakt vervangen door aanvallers en dus normaal gaat de TT en meeus hem wel dekken.


179 weergaven
Darkhorse1
Darkhorse1
01 de jul. de 2025

ik twijfel voor iemand te kiezen van 4M van Jayco alula. Waarom heb je gekozen voor Eddie Dunbar en niet Plapp of Mauro Schmidt?

RMT

Score voor mijn eindversie? (Gelieve eerlijk te zijn!)

  • 6

  • 7

  • 7,5

  • 8


1577 weergaven
Slokda
Slokda
01 de jul. de 2025

Je team, net zoals alle andere varianten van de 'grote 8' + enkele middenveldrenners + opvulsel is al tig keer besproken.


Ja, het zal sterk zijn. Ja, Je zal er vrij hoog mee scoren.

De kans op eindwinst is klein, aangezien je hoogstwaarschijnlijk één of twee dure renners hebt die relatief minder gaan scoren.


En, in mijn opinie, is je team vrij saai. Maar misschien in Skjelmose de missing link die andere teams niet hebben en moet ik achteraf mijn woorden inslikken, dus let ook niet te veel op mijn opmerkingen.

Mijn eind team

Wat vinden jullie dat er beter kan ?

1255 weergaven

Er zijn ook sprinters/ punchers etappes....

Aangezien er weinig massasprints zijn, Milan nog wisselen voor almeida of jorgenson?


1312 weergaven
Go giroooo
30 de jun. de 2025

Wielermanager draait om punten te halen. Ik denk dat je met Milan in de eerste helft van de tour meer punten gaat halen dan met die andere 2.

eerste team (wat vinden jullie ervan?)


1480 weergaven
Slokda
Slokda
01 de jul. de 2025

Ziet er prima uit. Ik ben zelf niet overtuigd door de communicatie van Uno-X over Fredheim - Waerenskjold is eerste sprinter, maar als hij zich laat wegdrummen/niet aanwezig is mag Fredheim voor eigen succes - Wat ik een beetje ambigu vind voor 3M. Maar kan ook goed uitdraaien.

Rune Landuyt
Rune Landuyt

Eindversie team

Nog wat tips?


1247 weergaven
knx
01 de jul. de 2025

Wie ga je op de bank zetten in rit 2 ?

3 of 4 AK?

Gekozen om maar te starten met 3 AK om Nys (of Ganna) in mijn team te kunnen brengen. Ik verwacht veel van hen in de eerste week. Momenteel dus nog 1M transferbudget over. Door te kiezen voor de G8, verwacht ik geen problemen om transfers door te voeren. Dus 3 + 4 AK zou moeten volstaan, hoop ik.

Graag jullie mening.


1503 weergaven
PΓ©daleur de Charme
PΓ©daleur de Charme
30 de jun. de 2025

Te weinig GC / klimmers.

Niels Hufkens
Niels Hufkens

Tips?


1408 weergaven
Miss TMiss T

Eerste keer - Tips?

Ik ben uitgedaagd daar de mannen om mee te doen met de Tourmanager. Ik heb mij wat proberen in te lezen, heb begrepen dat er een aantal zijn die ik zeker moet hebben.

Wat denken jullie van deze ploeg? Wat zou ik veranderen?


1691 weergaven
Nafny
30 de jun. de 2025

Met deze ploeg maken die mannen geen schijn van kans ;-)

Final versie???

Kunnen jullie je mening geven over mijn team en wat jullie zouden aanpassen.


1344 weergaven
Marc Van royen
Marc Van royen
30 de jun. de 2025

Topteam goede balans

rate mijn team

als je mijn team slecht rate zeg dan aub waarom


1371 weergaven
Pasta Si Basta No 🍝
Pasta Si Basta No 🍝
30 de jun. de 2025

Almeida in de bus? Wanneer zet je die in de eerste week? Niet dat ik zo’n kenner ben hoor, maar hier al wel veel opgepikt

mening

wat vinden van mijn team? ik blijf twijfelen over Roglic


1165 weergaven
Ingmar Vanlaere
Ingmar Vanlaere
30 de jun. de 2025

7/10

Startteam maar heb er geen goed gevoel bij.

Weten jullie kenners misschien waarom?


1324 weergaven
Marc Van royen
Marc Van royen
30 de jun. de 2025

Teveel middenveld,1AK te weinig ,voor de sprinters reken ik ook Wout en Mattheui mee er zijn maar 3 echte massasprints.Politt vervangen door een 2M en je kan Nys vervangen door een AK en dan heb je nog 1 M over.

Rate mijn team


1198 weergaven
robbe.b
30 de jun. de 2025

Van Poppel gaat wel niet sprinten

Eerste deelname aan tourmanager... :-)

Graag wat ongezouten meningen over mijn ploegje. Is eerste keer dat ik speel dus tips zijn zeker welkom.πŸš΄β€β™€οΈ


1410 weergaven
Ingmar Vanlaere
Ingmar Vanlaere
30 de jun. de 2025

7/10

Wat denken jullie?

Iemand tips?


1471 weergaven
Ingmar Vanlaere
Ingmar Vanlaere
30 de jun. de 2025

6/10

Andreas BarbΓ©
Andreas BarbΓ©

Iemand tips?


1705 weergaven
Ingmar Vanlaere
Ingmar Vanlaere
30 de jun. de 2025

8/10

RMT

Welke score geven jullie dit team? (Gelieve eerlijk te zijn)

  • Minder dan 6 (Leg uit waarom)

  • 6

  • 7

  • 7,5


1341 weergaven
ofux jansen
30 de jun. de 2025

sporza wielermanager voor experts: Β https://zweeler.com/main/main.php?ref=793

Pasta Si Basta No 🍝
Pasta Si Basta No 🍝

Eerste deelname

Dit zijn de renners die ik zou willen opstellen… moet natuurlijk nog schuiven voor de bus en heb spaarpotje van 4M.

Enige opmerkingen voor deze keuze (ben een fanatieke vrouw als het op de TDF aankomt 🫣) Alle tips welkom! Ik dacht eerst nog Campenaerts op te stellen maar vermits Wout nog niet zeker is…

Ben benieuwd!!


1498 weergaven
Pasta Si Basta No 🍝
Pasta Si Basta No 🍝
29 de jun. de 2025

(Voorlopige) aanpassing, nog niet helemaal naar m’n zin zonder een WVA of MVDP 🫣


dilemma

dilemma

  • Lenny Martinez + waerenskjold + Blackmore

  • Lenny Martinez + Meeus + 2M

  • AK 6M (lipowitz / skjelmoze + waerenskjold + 2M

Twijfel dat ik te weinig klimmers in min ploeg heb daarom dat ik eerder naar optie 1 en 3 zou gaan. Wat denken jullie?


1574 weergaven

Gene Martinez

Eerste deelname – benieuwd naar jullie mening!

Dit is mijn voorlopige ploeg, redelijk in lijn met de namen die hier passeren.

Twijfels:Β 

Vraag van 9 miljoen

  • Girmay + Berckmoes

  • Meeus + Van Eetvelt

  • 7m AK + Berckmoes


Focus ligt nu breed op sprinters. Plan is om later β€˜foute sprinters’ te vervangen door AK-mannen. Alleen vrees ik dat ik telkens transfer per 2 nodig heb om AG/klimmers binnen budget te halen. Gaat dat mij parten spelen?

1422 weergaven
ofux jansen
30 de jun. de 2025

sporza wielermanager voor experts: Β https://zweeler.com/main/main.php?ref=793

Thibo Nickmans
Thibo Nickmans

Hulp

Wie van 2 miljoen en 4

Wilksch Hannes heb ik hij is in topvorm en heb er nu nog 1 nodig voor als hij niet start

Voor 4 heb ik aranburu maar daar twijfel ik mee

2039 weergaven
ofux jansen
30 de jun. de 2025

sporza wielermanager voor grote spelers;Β https://zweeler.com/main/main.php?ref=793

Iemand tips? Goede balans?


1625 weergaven
ArneV
ArneV
29 de jun. de 2025

Denk persoonlijk dat Rex niet zoveel punten zal opleveren, er zitten betere 2M tussen, maar eerst de volledige startlijst afwachten

Wat kan er verbeteren aan dit team?


1962 weergaven
Robbe Debrauwer
Robbe Debrauwer
28 de jun. de 2025

Veel

Rate it

Wat vinden jullie hiervan?


1602 weergaven
De zweetdief
29 de jun. de 2025

Goede ploeg voor de eerste helft maar ik denk dat je de tweede helft redelijk wat verlies zou kunnen lijden omdat je overal een mannetje minder hebt in de bergen. Ik heb ook geen idee waarom je in uw geval 1M zou overhouden je gaat toch altijd transferbudget genoeg hebben.

Wat vinden jullie van team?

Heb zoveel mogelijk zelf gekozen.

(Ben ook nieuw hier.)


1400 weergaven
Slokda
Slokda
27 de jun. de 2025

Ziet er op zich prima uit.

Heel wat van de grote namen, transfermogelijkheden,...


Weinig risico wel, maar heel grote kans op een mooie uitslag.

Stef 060
Stef 060

Wat vinden jullie van mijn team?

Tips zijn altijd welkom!

1336 weergaven
nico.vergote1
27 de jun. de 2025

Geen Jonathan Milan ?

Wheresbarkie
Wheresbarkie

Kleine twijfels, grote gevolgen?

Ben er nog niet helemaal uit met m’n team voor de Tourmanager. Heb het gevoel dat ik wat veel 2-miljoentjes heb zitten en dat m’n ploeg daardoor net iets te kwetsbaar is. Vooral twijfel ik over Nys – hij is natuurlijk super getalenteerd, maar ik weet niet of hij er deze Tour echt klaar voor is.

Aan de andere kant zit ik met lichte fomo over Onley. Heb 'm nu niet, maar zie hem wel als een potentiΓ«le transfer. Zou dan Nys droppen voor hem, maar da's toch weer zo'n gok waar je spijt van kan krijgen als het verkeerd uitpakt.


1514 weergaven
Pieterjan Waeyaert
Pieterjan Waeyaert
26 de jun. de 2025

Slecht team


Wat vinden jullie van mijn team? Ik twijfel nog over Turgis en romeo maar van Ackermann ben ik zeker.


1514 weergaven
Stef 060
Stef 060
26 de jun. de 2025

Volgens mij doet Turgis niet mee.

Andreas BarbΓ©
Andreas BarbΓ©

Iemand tips?


1820 weergaven
Pieterjan Waeyaert
Pieterjan Waeyaert
26 de jun. de 2025

Araburu weg en arensman weg en Gall en bare pakken

Is dit goed?

Welke score geven jullie mij? (Gelieve een eerlijke score te geven.)

  • 6 op 10

  • 7 op 10

  • 8 op 10

  • 9 op 10

Alvast bedankt voor jullie mening.

1826 weergaven
Geert Wijns
Geert Wijns
25 de jun. de 2025

Topteam

Ne goeie Roglic kan in de eerste week + tijdrit toch wat punten nemen? πŸ˜…

2508 weergaven
delie.warre.2110
25 de jun. de 2025

je hebt vingegaard niet

Daan Verfaillie
Daan Verfaillie

Feedback aubb


1958 weergaven
johandepels
johandepels
24 de jun. de 2025

Je vergeet er en hebt anderen in ploeg die niet veel gaan doen maar weet op voorhand niet wie :)

RMT

Hier mijn 2 teams waar ik tussen twijfel voor dat de defenitive startlijst bekend gemaakt word:

Team 1:

Team 2:


KEUZES TEAM 1:

1330 weergaven
juulwaeyaert
24 de jun. de 2025

Ik zou team 1 doen want bij team 2 heb je Vingegaard niet, als je 1 van de grote drie niet wil pakken zou ik Evenepoel niet pakken.

Yano De Waele
Yano De Waele

Welke ploeg is de betere.

Dat word dan mijn definitieve ploeg.

Is deze ploeg goed.

Wat kan er beter?




137 weergaven
Wielerdude
23 de jun. de 2025

Abdoeshaparov heeft een punt

Yano De Waele
Yano De Waele

Team zonder remco. Kan dat?


1st had ik remco een skjelmose in mijn ploeg maar ik zat vast met transfer probleem een heb zo jorgensson,wout in mijn ploeg gezet zo dat ik wout,vdp,2grote sprinters eruit kan doen voor ak mannen voor de laatste week.

Is dit een goed team?


1315 weergaven
Ralf
Ralf
23 de jun. de 2025

Jorgenson doet ni meer mee voor jongeren klassement dus dan enkel onley tenzij ge denkt dat Milan de bergen gaat op sprinten

CyclingloverCyclinglover
Cyclinglover

Wat vinden jullie van dit team



1587 weergaven
johandepels
johandepels
23 de jun. de 2025

Zou kunnen goed scoren maar misschien ook niet het is altijd afwachten niemand weet het

Yano De Waele
Yano De Waele

Eerlijke mening over mijn ploeg


Wrm ik sommige reners gekozen heb
  1. Burgaudeau = Fransman,ik denk dat hij wel een dark horses is. Rijd Goed dit jaar

  2. Champoussin voor maar 3 miljoen en de ploeg heeft uci punten nodig dus ik denk dat ze voor de bolletrui gaan zoals in de giro met fortunato en scaroni

  3. Vauquelin rijd echt super goed in zwitserland en maar voor 4 miljoen dus echt een koopje.

  4. Aranburu is puur een gokje, goed in punchie ettapes ...

  5. Onley is een goede klimmer/puncher/ak man voor maar 4 miljoen rijd ook super in Zwitserland dus ook echt een koopje


1636 weergaven

Voor wat staat de afkorting ak?


Terug naar de Essentie van dit forum!


Naar aanleiding van het bericht van Kloefklapper… wil ik even iets kwijt.


Oorspronkelijk waren deze forums bedoeld om dark horses te ontdekken, strategieΓ«n te bespreken en van elkaar te leren. Nu worden ze overspoeld met polls en RTM’s. Het lijkt alsof velen hun team niet meer zelf willen of durven samenstellen.


Maar daar draait een wielermanager net om:

πŸ” analyseren van parcours, interviews, artikels, PCS…

🎯 keuzes maken op basis van eigen inzichten.


Door telkens anderen te vragen wie ze zouden kiezen, eindigen velen met dezelfde teams en dat is zonde. Het spelplezier Γ©n de diversiteit verdwijnen zo.


1699 weergaven
Manu Sinjan
Manu Sinjan
22 de jun. de 2025

Ik twijfel niet aan je goede bedoelingen, maar ik heb zelf echt geen last van polls en rmt's. Als je een poll maakt, geef je toch ook informatie?

Ik bedoel maar: als iemand twijfelt tussen 3 renners, krijg je info over wat andere spelers denken. En je kan dan nog steeds besluiten om geen van de 3 te nemen.

Ik denk dat de fundamentele vraag is: wil je een forum voor iedereen of voor een 'elite' van spelers die hun geavanceerde ideeΓ«n op elkaar testen?

Ik zou persoonlijk elk vogeltje laten zingen zoals het gebekt is, maar je hebt natuurlijk wel gelijk dat mensen er goed aan zouden doen om eerst even rond te kijken en dΓ‘n pas hun vraag te stellen. Just my 2 cents.

12341234

RMT's en Polls

Ik weet dat iedereen graag validatie heeft of zijn/haar team goed is maar het hele forum wordt er in bedolven samen met polls zonder uitleg. Als je een RMT of poll plaatst kan je dan aub uitleg geven waarom je tussen bepaalde opties twijfelt. En als je tips geeft aan mensen hoef je ook niet altijd de renners voor te stellen die jij hebt. Geef redenen waarom bepaalde renners vervangen zouden kunnen worden en geef meerdere opties met redenen waarom bepaalde renners misschien beter zouden zijn. Het is niet omdat iemand niet hetzelfde team als jou heeft dat hun team niet goed is, het is net belangrijk dat er veel variatie is dat maakt het leuk.


Danku voor het begrip.


1347 weergaven
johandepels
johandepels
22 de jun. de 2025

Alles lezen en zelf je conclusies trekken, dat doet toch iedereen. Uitleg bij posts geven is niet nodig volgens mij. Veel beter om zelf onderzoek te doen naar renners op de startlijst. En kijk eens welke teams vorige jaren hebben gewonnen en wat die renners vooraf hebben gepresteerd die in de winnende teams stonden. Je zal merken dat er telkens verrassingen tussen staan die nooit vooraf in pols voor kwamen. Het is gewoon geluk hebben dat je juist die 2 a 3 renners in je team hebt staan. Maar op voorhand weet niemand dat. Het is en blijft een spel waarbij je wel wat verstand van koers moet hebben maar evenzeer geluk.

Editado

De Lead-Out is jouw gids doorheen het wielerseizoen, met een sterke focus op Sporza Wielermanager en Sporza Tourmanager. 

© 2021 by The Artifact. Proudly created with Wix.com

© 2024 foto's Flanders Classics

bottom of page