Aular
Movistar weet welke sprinter ze naar voren schuiven in Vuelta, waar ploeg verder wil gaan op elan van tweede Tourhelft | Indeleiderstrui.nl
Interessant artikel waarbij Garcia Cortina aangeeft dat ze een treintje gaan vormen voor Aular in de sprints. Gezien hij in de Giro heeft getoond dat hij een bergje over kan zou hij ook wel eens hoog kunnen eindigen in het puntenklassement.
Overweeg hem wel van te nemen. Dan zou ik Philipsen zeker ook laten links liggen. Hoe kijken jullie hier naar?
1425 weergaven




In de giro reed hij geen topresultaten in de massasprints, maar was hij er altijd bij in de etappes waar Pedersen naar de overwinning sprintte. Er deden toen ook meer sprinters mee dus haalt hij nu normaliter meer punten in de massasprints. Daarnaast is bv etappe 3 ideaal vr sterke sprinters zoals Pedersen, maar dus ook Aular. Ik overweeg zelf ook om hem te nemen en Philipsen links te laten liggen!