Transferzorgen
Het plan van philipsen te wisselen na een aantal sprintritten brengt me in twijfel omdat hij toch een grotere kans heeft volgens mij op het groen dan ik had verwacht. Stel dat hij groen blijft behouden is dat dus een groot bedrag die ik niet kan gebruiken voor inkomende transfers ( klassmentsmannen tijdens hooggebergte) waar ik op voorhand niet op gerekend had. Denken jullie dat ik uiteindelijk de keuze moet maken tussen Philipsen of Pedersen of niet?
Natuurlijk is dit wel ervan uitgaand dat niemand van mijn ploeg uitvalt of niet en ik heb ook wel al 6 klassements mannen die hopelijk/kans maken op top 10 klassering
1241 weergaven




Mensen die Philipsen niet hebben: "Verdorie, hij is zo goed dat ik hem er misschien in moet zetten, mijn tactiek naar de vaantjes!"
Mensen die Philipsen hebben: "Verdorie, hij is zo goed dat ik hem er niet kan uitzetten, mijn tactiek naar de vaantjes!"