Ayuso óf duo Skjelmose/Lenny
Ik heb voorlopig 7 top-10 renners en Carapaz, maar Ayuso (7), Lenny Martinez (5) en Skjelmose (5) nog niet.
Ik kan nog 1 keer gratis wisselen en heb 2M budget over.
Als pasmunten kan ik Healy (5), Vacek (4), Kanter (4) gebruiken. Of evt ook nog Girmay (5) / Pidcock (6).
Zouden jullie Healy (5) meteen wisselen voor Ayuso (7)?
Of is het beter om aan risicospreiding te doen en bijvoorbeeld Healy (5) & Vacek/Kanter (4) te wisselen voor Lenny Martinez (5) & Skjelmose (5)?
Volgens de huidige standen brengt Ayuso nu 175 punten (+5 per rit, tenzij Seixas er straks al over gaat) op.
Voor Skjelmose en Lenny is dit nu 155 punten in totaal. Lenny zal naar verwachting misschien nog stijgen in het bergklassement.
Een rituitslag voor Ayuso alleen zou als nummer 5-6 zo'n 44 à 48 punten opbrengen. Voor Skjelmose én Lenny rond plaatsen 8 à 10 is dit telkens 60 à 70 punten.
