Roddels over Champoussin
Ik heb hier al talloze keren gelezen dat Champoussin voor de bollen zou gaan. Ik heb zelfs al gelezen dat hij favoriet zou zijn voor dit nevenklassement. Maar hoe komt het dat iedereen hier zo zeker van is? Is dit niet gewoon een gerucht dat volledig uit de hand gelopen is, zoals een roddel onder tienermeisjes?
Sterker nog, het enige dat ik er echt van terug vind, is het Sporza-artikel over de Kopman-podcast. Daarin oppert Hannes Tahon dat Champoussin voor de bergtrui gaat, maar dat was volgens mij een pure gok (of op z'n best een theorie).
"Astana zou misschien weer voor de bergtrui gaan en in dat geval is Champoussin misschien de persoon waarmee ze dat gaan proberen" is dan tientallen keren herkauwd op dit forum tot "Champoussin is de nieuwe Fortunato". Tenzij ik een interview gemist heb natuurlijk, dan ben ik hier bijzonder geïnteresseerd in, en ik ben wellicht niet de enige :)




probeer deze wielermanager: https://zweeler.com/main/main.php?ref=793