top of page

Sporza Tourmanager 2025

Openbaar·2862 leden

Lieven Du Bois
Lieven Du Bois

Wanneer de transfer doen?

Veel gelijkaardige posten maar ik ben aan het twijfelen wanneer ik vervanging moet doen. Ik heb Pogi, Jonas, Remco, Jorgensen, Onley, Vauquelin. Nog 2 wissels kan ik doorvoeren. Ik zou nu Merlier voor Lipowitz kunnen vervangen, maar is het niet verstandig om te wachten na deze rit om te zien wie er al dan niet door de mand gaat vallen? Of is dat stom en verlies ik daardoor belangrijke punten?

1136 weergaven
johandepels
johandepels
17 jul 2025

zou wachten tot na deze rit, misschien valt er wel iemand weg uit de top en kan je Merlier laten staan tot het einde, hij maakt ook kans in Parijs als hij tot daar geraakt. Dit alles maakt het spelletje spannend. Niemand heeft een glazen bol.

Bewerkt

De Lead-Out is jouw gids doorheen het wielerseizoen, met een sterke focus op Sporza Wielermanager en Sporza Tourmanager. 

© 2021 by The Artifact. Proudly created with Wix.com

© 2024 foto's Flanders Classics

bottom of page