top of page

PRIJZEN: alle winnaars in onze minicompetities op een rijtje

11 206 deelnemers bij de mannen en 554 bij de vrouwen. Eén ding is zeker: jullie deden in onze minicompetities massaal een gooi naar de prachtige prijzen aangeboden door onze partners Kwaremont bier en Passion For Cycling. Hieronder sommen we de winnaars voor jou op. Bij de gelukkigen? Contacteer ons via onze sociale media, website of mail!



WINNAARS VAN HET EINDKLASSEMENT


MINICOMPETITIE MANNEN


  • Eerste plaats: Rialcé (Bjorn De Vriese)

  • Tweede plaats: Vleespla-LAB (Arne De Ruddere)

  • Derde plaats: De gazelle van Melle (Koen Meyfroots)

  • Vierde plaats: Almabeter Cycling Team (Nesten Schepens)

  • Vijfde plaats: Toertje (Lowie Caeyers)

  • Zesde plaats: PoetryInMotion


MINICOMPETITIE VROUWEN


  • Eerste plaats: Sombrero Nazareth (Simon Van Overberghe)

  • Tweede plaats: Vdhke (Siebe Van Der Heyden)

  • Derde plaats: Hossah88 (Willem De Witte)

  • Vierde plaats: Boellie (Lucas De Boulle)

  • Vijfde plaats: Special edition (Matthias Sysmans)

  • Zesde plaats: Soberonito (Zowé Soberon)



SPEELDAGPRIJZEN


MINICOMPETITIE MANNEN


  • Speeldag 1: Plattejatten (Peter Lenaerts)

  • Speeldag 2: josl (Joost Sleypen)

  • Speeldag 3: GP le Samyn & Nokere Koerse (Benito De Waele)

  • Speeldag 4: Reinout (Ann Broux)

  • Speeldag 5: Tornado Tom

  • Speeldag 6: De Kleijne Mannen (Robbe Vanhalst)

  • Speeldag 7: Team gokken (Robin Oyen)

  • Speeldag 8: Mini MG op komst (Matthias Gheleyns)

  • Speeldag 9: We gaan voor goud (Seppe De Latte)

  • Speeldag 10: Fullgas pro cycling (Kenny Permentier)

  • Speeldag 11: Exotisch team! (Jan Peeters)

  • Speeldag 12: Tussen de soep en de patatten (Bram Vranckx)

  • Speeldag 13: Kuitenbijters (Bge Geuns)

  • Speeldag 14: Classic Givers (Francisco Gonzalez-Martinez)

  • Speeldag 15: Fien (Fien Clerinx)

  • Speeldag 16: WTC PikNick (Nick De Proost)

  • Speeldag 17: muurke (Joris Vermeulen)

  • Speeldag 18: Marieke

MINICOMPETITIE VROUWEN


  • Speeldag 1: De jong girls

  • Speeldag 2: Naaldhak (Ronald Jeurissen)

  • Speeldag 3: Oui oui baguette (Paula Caeyers)

  • Speeldag 4: josert (Kristof Van Breedam)

  • Speeldag 5: Vol(lering) gas (Tjorven Vermeiren)

  • Speeldag 6: Hop! (Arne Mergan)

  • Speeldag 7: Naaldhak (Ronald Jeurissen)

  • Speeldag 8: josert (Brecht Van Breedam)

  • Speeldag 9: Lorena op de meet (Ruben Dhondt)

  • Speeldag 10: G7H (Geert Sevenhans)

  • Speeldag 11: Jossert (Wout Van Breedam)

  • Speeldag 12: hubby (David Hubrecht)

  • Speeldag 13: Anonymouse

  • Speeldag 14: Snelle Jelle (Jelle Smets)

  • Speeldag 15: 2000Volt (Rudi Vandermeiren)

  • Speeldag 16: just gepast (Dorine Verhelle)

  • Speeldag 17: flosj (Hein DC)


Lees hier welke prijs je gewonnen hebt: Deze prijzen kan je winnen in onze minicompetities




_________________________________________________________________________________


Blijf op de hoogte van al het nieuws in Sporza Wielermanagerland via Facebook, Twitter en Instagram. Of stel je vraag aan andere Wielermanagers op ons Forum!


2.120 weergaven0 opmerkingen

Comments


bottom of page